O mnie

Moje zdjęcie

Moim celem jest podniesienie świadomości w społeczeństwie w temacie przemocy. Nikt nie rodzi się przemocowy tylko się takim staje. Przemoc nie ma płci i twierdzenie, że kobiety są tylko ofiarami w związkach partnerskich jest karygodnym kłamstwem. 
W związkach partnerskich przemoc nie ma płci, kobiety są tak samo przemocowe jak mężczyźni. Kobiety używają przedmiotów kiedy stosują przemoc fizyczną. Co jest groźniejsze dla kobiety? Silne uderzenie męską ręką? Czy uderzenie ciężkim kryształowym wazonem? Kobiety używają właśnie wazonów i innych ciężkich i niebezpiecznych narzędzi. 

Z badań wynika, że matki stosują częściej przemoc wobec dzieci niż ojcowie. Dzieci doznają przemocy w żłobkach, przedszkolach i szkołach, gdzie pracują tylko kobiety. 

czwartek, 9 marca 2017

Wkurwione kobiety!

8 marca 2017 kobiety powiedziały, że są wkurwione - posłuchajCo do ingerencji kościoła zgadzam się z tym wkurwem kobiet ale nie rozumiem, dlaczego kobiety nie wkurwiają się tak na przemoc kobiet wobec dzieci:

  • w domach  - czytaj 
  • przedszkolach - czytaj
  • żłobkach - czytaj 
  • pedofilki - czyta
  • dlaczego nie wkurwiają się na to, że ich synowie muszą brać udział w wojnach, zabijać innych mężczyzn, kobiety i dzieci i wracać albo w trumnie albo psychicznie zniszczeni

Mnie wkurwiają kobiety i mężczyźni, którzy uważają, że największymi ofiarami, najbardziej poszkodowanymi obywatelami w społeczeństwie są kobiety a nie dzieci! 

Kobiety mają narzędzia, żeby się obronić a dzieci nie! Dzieci nie mają ani narzędzi ani głosu!