O mnie

Moje zdjęcie

Moim celem jest podniesienie świadomości w społeczeństwie w temacie przemocy. Nikt nie rodzi się przemocowy tylko się takim staje. Przemoc nie ma płci i twierdzenie, że kobiety są tylko ofiarami w związkach partnerskich jest karygodnym kłamstwem. 
W związkach partnerskich przemoc nie ma płci, kobiety są tak samo przemocowe jak mężczyźni. Kobiety używają przedmiotów kiedy stosują przemoc fizyczną. Co jest groźniejsze dla kobiety? Silne uderzenie męską ręką? Czy uderzenie ciężkim kryształowym wazonem? Kobiety używają właśnie wazonów i innych ciężkich i niebezpiecznych narzędzi. 

Z badań wynika, że matki stosują częściej przemoc wobec dzieci niż ojcowie. Dzieci doznają przemocy w żłobkach, przedszkolach i szkołach, gdzie pracują tylko kobiety. 

środa, 21 sierpnia 2013

Polityka i politycy - List otwarty do was wszystkich.

Kto z was mi odpowie na moje pytanie?

Dlaczego, żadna z waszych partii nie ma w swoim programie, na pierwszym miejscu, zobowiązania do przerwania tego błędnego koła przemocy wobec dzieci?

Dzieci to nasi przyszli obywatele "produkowani" w rodzinie, która jest najmniejszym elementem każdego społeczeństwa. To rodziny wszystkie razem tworzą społeczeństwo a nie odwrotnie, że społeczeństwo tworzy rodziny.

Nasze rodziny były i są nadal emocjonalnie zaburzone, to znaczy chore, a więc to nasze społeczeństwo zdrowe być nie może, ono jest chore; chory system mamy, chore przepisy i ustawy, chorą politykę, jednym słowem wszystkto jest chore!

Rodzina to „fabryka” obywateli a jeżeli ta „fabryka” jest chora to „produkt końcowy”, to znaczy obywatel z niej wychodzący zdrowy być nie może.

Od wieków produkujemy, więc chorych obywateli, którzy tworzą system, biurokrację, przepisy, ustawy i to wszystko cały czas jest chore.

Nikomu do tej pory, ani w naszym kraju ani na świecie, nie udało się uzdrowić tego chorego sytemu i chorego funkcjonowania instytucji i społeczeństwa, bo wszyscy zaczynają działania  naprawcze od końca a nie od początku, to znaczy od miejsca gdzie system ten i społeczeństwo zaczynają się tworzyć a więc od rodziny.

Wszyscy z was, szerokim łukiem, obchodzicie rodzinę, ten problem przemocy wobec dzieci, i utrwalacie jej błędną wizję i płeć przemocy, nie macie żadnych programów na profilaktykę zdrowia psychichcznego przyszłych pełnoletnich obywateli.

Nikt z was nie ma nowych pomysłów na jej uzdrowienie i powiedzenie prawdy, że przemoc nie ma płci. Wolicie udawać, że coś robicie i z upartością osła twierdzicie, że od systemu i od naprawy przepisów prawa i od zwiększania kar porządek w chorym i nieświadomym społeczeństwie zrobicie.

Ten mężczyzna wychowany został w rodzinie, tylko przez kobiety. Ilu takich obywateli, mężczyzn i kobiet, zostało już w przeszłości  „wyprodukowanych”  ilu „produkuje” się dzisiaj i ilu jeszcze zostanie w przyszłości wyprodukowanych  jak wy nadal będziecie zamykać oczyć,  pozostawać nieświadomi i nie zmienicie waszych programów?

Wasze programy od lat są identyczne i takie same. Zmieniacie tylko kolejność ich treści. To wszystko dla mnie jest chore tak samo jak chora jest nasza polityka prorodzinna.

Walka z przemocą to jedna wielka hipokryzja!