O mnie

Moje zdjęcie

Moim celem jest podniesienie świadomości w społeczeństwie w temacie przemocy. Nikt nie rodzi się przemocowy tylko się takim staje. Przemoc nie ma płci i twierdzenie, że kobiety są tylko ofiarami w związkach partnerskich jest karygodnym kłamstwem. 
W związkach partnerskich przemoc nie ma płci, kobiety są tak samo przemocowe jak mężczyźni. Kobiety używają przedmiotów kiedy stosują przemoc fizyczną. Co jest groźniejsze dla kobiety? Silne uderzenie męską ręką? Czy uderzenie ciężkim kryształowym wazonem? Kobiety używają właśnie wazonów i innych ciężkich i niebezpiecznych narzędzi. 

Z badań wynika, że matki stosują częściej przemoc wobec dzieci niż ojcowie. Dzieci doznają przemocy w żłobkach, przedszkolach i szkołach, gdzie pracują tylko kobiety. 

piątek, 2 sierpnia 2013

Homoseksualiści...

byli na tym świecie, są i być będą czy to komuś się podoba czy nie. Temat dyskutowany od lat i zastanawiam się, po co?

Przydałaby się bardziej dyskusja nie na temat homoseksualistów, ale na temat HETERO, którzy mają problem z zaakceptowaniem istnienia homoseksualistów i traktowania ich jak normalnych ludzi.

Nad przyczynami tej nienawiści powinniśmy się zastanawiać i o niej dyskutować, żeby dotrzeć do przyczyn braku akceptacji ludzi, którzy niczym się od nas HETERO nie różnią tylko tym, że wolą uprawiać seks w inny sposób.

A kto ma prawo z nas HETERO do ingerencji w te sprawy?

A czy na pewno nasz sposób uprawiania seksu jest prawidłowy? Bo jeżeli policzymy wszystkich homoseksualistów, biseksualistów i transów to być może okaże się, że nasz sposób uprawiania seksu tylko i wyłącznie z tą samą płcią okaże się nienaturalny!

Czy my w naszym chorym kraju i świecie nie mamy ważniejszych spraw do dyskutowania?

Czy my HETERO jesteśmy normalni?

Mam wrażenie, że nam HETERO autokrytyki bardzo brak!

A nasza „normalność” tak o to wygląda:
  1. 60 % za klapsami! prawie 40% za biciem! dodajmy do tego przemoc psychiczną, werbalną i seksualną wobec dzieci! tyle dzieci w rodzinach  HETERO doznaje przemocy
  2. HETERO mąż stosuje przemoc fizyczną, psychiczną, werbalną,ekonomiczną i seksualną wobec HETERO żony
  3. HETERO żona stosuje przemoc fizyczną, psychiczną, werbalną,ekonomiczną i seksualną wobec HETERO męża
  4. HETERO ojciec wykorzystuje dzieci.
  5. HETERO matka wykorzystuje dzieci.
  6. HETERO dorośli, kobiety i mężczyźni, wykorzystują dzieci.
…. i my chcemy uczyć homoseksualistów jak oni mają żyć, co robić, z kim sypiać i że powinni się leczyć!?

DOBREJ TERAPII I ZMIANY TO NAM HETERO POTRZEBA!