niedziela, 21 lipca 2013

List otwarty do wszystkich rządzących i organizacji zajmujących się walką z przemocą wobec dzieci.

Czytamy wyniki ostatnich badań, przeprowadzonych w Polsce i co okazuje się, że 71% dzieci w naszym cywilizowanym kraju doznaje przemocy ze strony najbliższych! http://wiadomosci.wp.pl/
 • Jaki przykład, my dorośli dajemy dzieciom?
 • Jakie mamy prawo, żeby dzieci i młodzież krytykować za przemoc?
 • Jak długo będziemy jeszcze udawać, że robimy coś dla dobra dzieci?
 • Jak długo jeszcze będziemy kłamać, że kochamy dzieci?
 • Jak długo chcemy pozostać nieświadomi?
 • Jak długo jeszcze będziemy, chronić rodzica,żeby ten przez przypadek nie poczuł się winny, a będziemy rujnować dzieciom ich życie ich psychikę!?
Jak długo jeszcze będziemy rozpowszechniać wiedzę, takich sław światowych jak Leon Eisenberg, który w swoim ostatnim,przed śmiercią, wywiadzie taką prawdę ogłosił: “ADHD is a prime example of afictitious disease.” [ADHD to pierwszy przykład fikcyjnej choroby]To są słowa “scientific father of ADHD(Attention Deficit Hyperactivity Disorder)”. Wymyślił ADHD, on chronił rodzica i wspierał przemysł farmaceutyczny!
 • Kiedy specjaliści przestaną kłamać?
 • Kiedy zaczniemy stereotypy obalać? 
 • Te o rodzinie, że jest bezpieczna i te o przemocy, że ma płeć męską?

Kiedy wy wszyscy rządzący, organizacje i fundacje i specjaliści z tytułami zaczniecie wreszcie działać i chronić od przemocy domowej i firm farmaceutycznych dzieci?

Kiedy zaczniecie wreszcie masowo dostarczać wiedzę rodzicom i ich edukować?

Ja jako osoba świadoma tego pełnego przemocy wobec dzieci kraju! uważam, że moim obywatelskim obowiązkiem, jako osby dorosłej i świadomej jak to błędne koło przemocy cały czas od wieków się toczy,mówić i pisać do Was wszystkich ostro i stanowczo! 

Tylko masowe podnoszenie świadomości społeczeństwa, poprzez dostarczenie wiedzy przyszłym i obecnym rodzicom oraz wszystkim dorosłym obywatelom i specjalistom, może coś w tym naszym kraju ,pełnym przemocy wobec dzieci, coś na lepsze zmienić.

Dobra i skuteczna koordynacja rozpowszechniania i dostarczania wiedzy o przemocy i skutkach jej stosowania do wszystkich rodziców i dorosłych obywateli, przez wszystkie te instytucje rządowe,organizacje i fundacje jest pilnie potrzebna dla dobra dzieci.

Ja jako osoba świadoma tego jak to błędne koło przemocy się od wieków toczy odpowiadam na apel tej organizacji: „BĄDŹ ZMIANĄ, KTÓREJ PRAGNIESZ W ŚWIECIE! MOŻESZ ZATRZYMAĆ PRZEMOC!... PRZEKAŻ 1% zPIT-u” - że chcę być tą zmianą i pragnę tej zmiany najpierw w naszym kraju a potem na całym świecie!
 • Ja mamy pomysły, tanie i skuteczne i szybkie w realizacji!
 • Ja już Wam wszystkim wierzyć dalej nie mogę!
Udowodniliście przez te wszystkie lata i nadal udowadniacie, że brak Wam wiedzy lub jej z premedytacją zaprzeczacie!

Utrwalacie stereotypy zamiast je obalać o kobietach i mężczyznach, ojcach i matkach, że przemoc domowa ma płeć męską, że ofiarami są tylko kobiety, że tylko ojciec może być sprawcą przemocy w rodzinie, że dziecko może widzieć tylko jak tata bije mamę i dzieci a nie jak mama wałkiem od ciasta albo patelnią wielką okłada tatę lub bije dziecko!

My kobiety i mężczyźni świadomi tego błędnego koła przemocy, co od wieków się w naszych społeczeństwach toczy, żądamy prawdy o tym, że przemoc nie ma płci i mówimy STOP kłamstwom i utrwalaniu stereotypów, że przemoc ma płeć męską i chcemy takich świadomych specjalistów od przemocy jak świadomi jesteśmy my!

Ja jako osoba świadoma tego błędnego koła przemocy i tego, że przemoc nie ma płci, chcę takiej instytucji np. Koordynatora i Adwokata Dzieci, który będzie prawdziwym specjalistą od przemocy to znaczy taki; który jest świadomy, że:
 •  błędne koło przemocy toczy się i należy je przerwać;
 •  przemoc nie ma płci
 •  nie będzie on chronił sprawcy przemocy ani matki ani ojca, ani personelu płci żeńskiej w żłobku, przedszkolu czy szkole.
Ja jako osoba świadoma,wiem, że przerwanie błędnego koła przemocy wobec dzieci spowoduje, że przemoc wobec kobiet, mężczyzn i zwierząt automatycznie zniknie!

Koordynator i Adwokat Dzieci nie zastanawia się już skąd bierze się przemoc, on wie gdzie tkwi źródło przemocy, w rodzinie, i tam kieruje całą swoją uwagę i działania a nie na sąsiadów i przypadkowych przechodniów!

On nie oskarża za całe zło w naszym kraju i na świecie tylko mężczyzn!