O mnie

Moje zdjęcie

Moim celem jest podniesienie świadomości w społeczeństwie w temacie przemocy. Nikt nie rodzi się przemocowy tylko się takim staje. Przemoc nie ma płci i twierdzenie, że kobiety są tylko ofiarami w związkach partnerskich jest karygodnym kłamstwem. 
W związkach partnerskich przemoc nie ma płci, kobiety są tak samo przemocowe jak mężczyźni. Kobiety używają przedmiotów kiedy stosują przemoc fizyczną. Co jest groźniejsze dla kobiety? Silne uderzenie męską ręką? Czy uderzenie ciężkim kryształowym wazonem? Kobiety używają właśnie wazonów i innych ciężkich i niebezpiecznych narzędzi. 

Z badań wynika, że matki stosują częściej przemoc wobec dzieci niż ojcowie. Dzieci doznają przemocy w żłobkach, przedszkolach i szkołach, gdzie pracują tylko kobiety. 

niedziela, 21 lipca 2013

List otwarty do wszystkich rządzących i organizacji zajmujących się walką z przemocą wobec dzieci.

Czytamy wyniki ostatnich badań, przeprowadzonych w Polsce i co okazuje się, że 71% dzieci w naszym cywilizowanym kraju doznaje przemocy ze strony najbliższych! http://wiadomosci.wp.pl/
 • Jaki przykład, my dorośli dajemy dzieciom?
 • Jakie mamy prawo, żeby dzieci i młodzież krytykować za przemoc?
 • Jak długo będziemy jeszcze udawać, że robimy coś dla dobra dzieci?
 • Jak długo jeszcze będziemy kłamać, że kochamy dzieci?
 • Jak długo chcemy pozostać nieświadomi?
 • Jak długo jeszcze będziemy, chronić rodzica,żeby ten przez przypadek nie poczuł się winny, a będziemy rujnować dzieciom ich życie ich psychikę!?
Jak długo jeszcze będziemy rozpowszechniać wiedzę, takich sław światowych jak Leon Eisenberg, który w swoim ostatnim,przed śmiercią, wywiadzie taką prawdę ogłosił: “ADHD is a prime example of afictitious disease.” [ADHD to pierwszy przykład fikcyjnej choroby]To są słowa “scientific father of ADHD(Attention Deficit Hyperactivity Disorder)”. Wymyślił ADHD, on chronił rodzica i wspierał przemysł farmaceutyczny!
 • Kiedy specjaliści przestaną kłamać?
 • Kiedy zaczniemy stereotypy obalać? 
 • Te o rodzinie, że jest bezpieczna i te o przemocy, że ma płeć męską?

Kiedy wy wszyscy rządzący, organizacje i fundacje i specjaliści z tytułami zaczniecie wreszcie działać i chronić od przemocy domowej i firm farmaceutycznych dzieci?

Kiedy zaczniecie wreszcie masowo dostarczać wiedzę rodzicom i ich edukować?

Ja jako osoba świadoma tego pełnego przemocy wobec dzieci kraju! uważam, że moim obywatelskim obowiązkiem, jako osby dorosłej i świadomej jak to błędne koło przemocy cały czas od wieków się toczy,mówić i pisać do Was wszystkich ostro i stanowczo! 

Tylko masowe podnoszenie świadomości społeczeństwa, poprzez dostarczenie wiedzy przyszłym i obecnym rodzicom oraz wszystkim dorosłym obywatelom i specjalistom, może coś w tym naszym kraju ,pełnym przemocy wobec dzieci, coś na lepsze zmienić.

Dobra i skuteczna koordynacja rozpowszechniania i dostarczania wiedzy o przemocy i skutkach jej stosowania do wszystkich rodziców i dorosłych obywateli, przez wszystkie te instytucje rządowe,organizacje i fundacje jest pilnie potrzebna dla dobra dzieci.

Ja jako osoba świadoma tego jak to błędne koło przemocy się od wieków toczy odpowiadam na apel tej organizacji: „BĄDŹ ZMIANĄ, KTÓREJ PRAGNIESZ W ŚWIECIE! MOŻESZ ZATRZYMAĆ PRZEMOC!... PRZEKAŻ 1% zPIT-u” - że chcę być tą zmianą i pragnę tej zmiany najpierw w naszym kraju a potem na całym świecie!
 • Ja mamy pomysły, tanie i skuteczne i szybkie w realizacji!
 • Ja już Wam wszystkim wierzyć dalej nie mogę!
Udowodniliście przez te wszystkie lata i nadal udowadniacie, że brak Wam wiedzy lub jej z premedytacją zaprzeczacie!

Utrwalacie stereotypy zamiast je obalać o kobietach i mężczyznach, ojcach i matkach, że przemoc domowa ma płeć męską, że ofiarami są tylko kobiety, że tylko ojciec może być sprawcą przemocy w rodzinie, że dziecko może widzieć tylko jak tata bije mamę i dzieci a nie jak mama wałkiem od ciasta albo patelnią wielką okłada tatę lub bije dziecko!

My kobiety i mężczyźni świadomi tego błędnego koła przemocy, co od wieków się w naszych społeczeństwach toczy, żądamy prawdy o tym, że przemoc nie ma płci i mówimy STOP kłamstwom i utrwalaniu stereotypów, że przemoc ma płeć męską i chcemy takich świadomych specjalistów od przemocy jak świadomi jesteśmy my!

Ja jako osoba świadoma tego błędnego koła przemocy i tego, że przemoc nie ma płci, chcę takiej instytucji np. Koordynatora i Adwokata Dzieci, który będzie prawdziwym specjalistą od przemocy to znaczy taki; który jest świadomy, że:
 •  błędne koło przemocy toczy się i należy je przerwać;
 •  przemoc nie ma płci
 •  nie będzie on chronił sprawcy przemocy ani matki ani ojca, ani personelu płci żeńskiej w żłobku, przedszkolu czy szkole.
Ja jako osoba świadoma,wiem, że przerwanie błędnego koła przemocy wobec dzieci spowoduje, że przemoc wobec kobiet, mężczyzn i zwierząt automatycznie zniknie!

Koordynator i Adwokat Dzieci nie zastanawia się już skąd bierze się przemoc, on wie gdzie tkwi źródło przemocy, w rodzinie, i tam kieruje całą swoją uwagę i działania a nie na sąsiadów i przypadkowych przechodniów!

On nie oskarża za całe zło w naszym kraju i na świecie tylko mężczyzn!