O mnie

Moje zdjęcie

Moim celem jest podniesienie świadomości w społeczeństwie w temacie przemocy. Nikt nie rodzi się przemocowy tylko się takim staje. Przemoc nie ma płci i twierdzenie, że kobiety są tylko ofiarami w związkach partnerskich jest karygodnym kłamstwem. 
W związkach partnerskich przemoc nie ma płci, kobiety są tak samo przemocowe jak mężczyźni. Kobiety używają przedmiotów kiedy stosują przemoc fizyczną. Co jest groźniejsze dla kobiety? Silne uderzenie męską ręką? Czy uderzenie ciężkim kryształowym wazonem? Kobiety używają właśnie wazonów i innych ciężkich i niebezpiecznych narzędzi. 

Z badań wynika, że matki stosują częściej przemoc wobec dzieci niż ojcowie. Dzieci doznają przemocy w żłobkach, przedszkolach i szkołach, gdzie pracują tylko kobiety. 

niedziela, 21 lipca 2013

Drobna kobieta.

..."Do specjalistów zgłaszają się osoby, w których historie trudno wprost uwierzyć. Drobna kobietka i wysoki, silny mężczyzna. Do tego szef bardzo dużej firmy. Doskonale radzący sobie w pracy, w domu kompletnie zdominowany. Nieszanowany przez dziecko, bity przez żonę. Po pomoc zgłosił się z 11 obdukcjami w dłoni..."

źródło