O mnie

Moje zdjęcie

Moim celem jest podniesienie świadomości w społeczeństwie w temacie przemocy. Nikt nie rodzi się przemocowy tylko się takim staje. Przemoc nie ma płci i twierdzenie, że kobiety są tylko ofiarami w związkach partnerskich jest karygodnym kłamstwem. 
W związkach partnerskich przemoc nie ma płci, kobiety są tak samo przemocowe jak mężczyźni. Kobiety używają przedmiotów kiedy stosują przemoc fizyczną. Co jest groźniejsze dla kobiety? Silne uderzenie męską ręką? Czy uderzenie ciężkim kryształowym wazonem? Kobiety używają właśnie wazonów i innych ciężkich i niebezpiecznych narzędzi. 

Z badań wynika, że matki stosują częściej przemoc wobec dzieci niż ojcowie. Dzieci doznają przemocy w żłobkach, przedszkolach i szkołach, gdzie pracują tylko kobiety. 

sobota, 20 grudnia 2014

Czego nam mówić nie wolno!

w naszym chorym społeczeństwie.

Nie wolno nam mówić, że na świat nie prosiliśmy się, jako dzieci – Musimy mówić, że jesteśmy wdzięczy, że wydano nas, bez naszej zgody, na ten chory świat.

Nie wolno mówić nam, że wychowaliśmy się w chorych rodzinach i nasze dzieciństwo nie było szczęśliwe – Musimy mówić, że byliśmy kochani przez rodziców i nasze dzieciństwo było cudowne i szczęśliwe.

Nie wolno nam mówić, że szkoła była i jest do d…..,że zabija kreatywność, pasje, myślenie własną głową a szkoła powinna być taka – Musimy mówić, że szkoła była dobra i zdobyliśmy w niej wiedzę i tytuły.

Nie wolno nam mówić, że związki naszych rodziców były chore i do d….. – Musimy mówić, że były szczęśliwe, że tylko nam coś z znaszym  związkeim nie wyszło.

Nie wolno nam mówić, że staremu pokoleniu nie należy się szacunek, bo na szacunek nawet starzy muszą sobie zasłużyć – Musimy mówić, że starych ludzi trzeba szanować, pomimo, że wielu na ten szacunek nie zasłużyło i nie zasługuje sobie, bo dręczyło i nadal dręczy młodych ludzi, dobrego przykładu nigdy nie dali i nadal nie dają młodym!

Nie wolno nam mówić jeszcze wielu innych rzeczy …….

Teraz idą święta, Boże Narodzenie, zaczynamy wysyłać masowo życznia  do osób, z którymi nie było czasu spotkać się nawet 1 raz w roku.

Ile zakłamanych ludzi usiądzie teraz przy stole naprzeciw siebie? i będzie udawało, że jest dobrze?