O mnie

Moje zdjęcie

Moim celem jest podniesienie świadomości w społeczeństwie w temacie przemocy. Nikt nie rodzi się przemocowy tylko się takim staje. Przemoc nie ma płci i twierdzenie, że kobiety są tylko ofiarami w związkach partnerskich jest karygodnym kłamstwem. 
W związkach partnerskich przemoc nie ma płci, kobiety są tak samo przemocowe jak mężczyźni. Kobiety używają przedmiotów kiedy stosują przemoc fizyczną. Co jest groźniejsze dla kobiety? Silne uderzenie męską ręką? Czy uderzenie ciężkim kryształowym wazonem? Kobiety używają właśnie wazonów i innych ciężkich i niebezpiecznych narzędzi. 

Z badań wynika, że matki stosują częściej przemoc wobec dzieci niż ojcowie. Dzieci doznają przemocy w żłobkach, przedszkolach i szkołach, gdzie pracują tylko kobiety. 

wtorek, 26 listopada 2013

Jaka jest różnica między Hitlerem a rodzicami?

HITLERA uważa się za najokrutniejszą postacią na tym chorym świecie, ale ja uważam inaczej!  ten człowiek mordował i maltretował obce mu osoby a nie własne dzieci.

A co robią rodzice z własnymi dziećmi, jak je traktują? Ostatnie badania w Polsce mówią, że 60%  dorosłych jest za klapsami a 40% za biciem, dołożymy do tego: przemoc psychiczną, werbalną i seksualną i zrobi nam się inny %.

Rodzice zabijają, maltretują psychicznie, werbalnie i fizycznie własne dzieci! Dzieci, które rodzic powinien od przemocy chronić! I otaczać opieką i zapewniać bezpieczeństwo!

Więźniowie obozów koncentracyjnych nie byli sami, bo mieli wsparcie moralne i psychiczne od innych więźniów znajdujących się w tej samej sytuacji a dzieci są same! Same ze swoim strachem przed rodzicami oprawcami, z którymi muszą przez lata mieszkać same!Wychowani przez takich rodziców wyrośliśmy na tak zwanych "porządnych ludzi" - wszyscy widzimmy to na codzień jakie "porządne i mądre społeczeństwo" i "mądry system, stworzyli  ci "porządni ludzie" !

Paolo Crepet tak pisze w swojej książce pt. „Sfamiglia” pisząc o przemocy wobec dzieci:
...”sytuacja kobiet jest lepsza, bo walczyły one o swoje prawa, zorganizowały się i prowadziły wielkie walki w obronie swoich własnych praw, ale takich samych walk nikt nie prowadził i nie prowadzi o prawa dzieci. Dzieci nie mogą zorganizować się same w ruch polityczny i nikt w tych cywilizowanych społeczeństwach, które powinny chronić najsłabszych, nie chroni dzieci …..to od rodziny się zaczyna …”
Nasze społeczeństwa nienawidzą dzieci.
Dlaczego mamy dzieci.


I nie jesteśmy w stanie tworzyć zdrowych związków.