wtorek, 26 listopada 2013

Jaka jest różnica między Hitlerem a rodzicami?

HITLERA uważa się za najokrutniejszą postacią na tym chorym świecie, ale ja uważam inaczej!  ten człowiek mordował i maltretował obce mu osoby a nie własne dzieci.

A co robią rodzice z własnymi dziećmi, jak je traktują? Ostatnie badania w Polsce mówią, że 60%  dorosłych jest za klapsami a 40% za biciem, dołożymy do tego: przemoc psychiczną, werbalną i seksualną i zrobi nam się inny %.

Rodzice zabijają, maltretują psychicznie, werbalnie i fizycznie własne dzieci! Dzieci, które rodzic powinien od przemocy chronić! I otaczać opieką i zapewniać bezpieczeństwo!

Więźniowie obozów koncentracyjnych nie byli sami, bo mieli wsparcie moralne i psychiczne od innych więźniów znajdujących się w tej samej sytuacji a dzieci są same! Same ze swoim strachem przed rodzicami oprawcami, z którymi muszą przez lata mieszkać same!Wychowani przez takich rodziców wyrośliśmy na tak zwanych "porządnych ludzi" - wszyscy widzimmy to na codzień jakie "porządne i mądre społeczeństwo" i "mądry system, stworzyli  ci "porządni ludzie" !

Paolo Crepet tak pisze w swojej książce pt. „Sfamiglia” pisząc o przemocy wobec dzieci:
...”sytuacja kobiet jest lepsza, bo walczyły one o swoje prawa, zorganizowały się i prowadziły wielkie walki w obronie swoich własnych praw, ale takich samych walk nikt nie prowadził i nie prowadzi o prawa dzieci. Dzieci nie mogą zorganizować się same w ruch polityczny i nikt w tych cywilizowanych społeczeństwach, które powinny chronić najsłabszych, nie chroni dzieci …..to od rodziny się zaczyna …”
Nasze społeczeństwa nienawidzą dzieci.
Dlaczego mamy dzieci.


I nie jesteśmy w stanie tworzyć zdrowych związków.