O mnie

Moje zdjęcie

Moim celem jest podniesienie świadomości w społeczeństwie w temacie przemocy. Nikt nie rodzi się przemocowy tylko się takim staje. Przemoc nie ma płci i twierdzenie, że kobiety są tylko ofiarami w związkach partnerskich jest karygodnym kłamstwem. 
W związkach partnerskich przemoc nie ma płci, kobiety są tak samo przemocowe jak mężczyźni. Kobiety używają przedmiotów kiedy stosują przemoc fizyczną. Co jest groźniejsze dla kobiety? Silne uderzenie męską ręką? Czy uderzenie ciężkim kryształowym wazonem? Kobiety używają właśnie wazonów i innych ciężkich i niebezpiecznych narzędzi. 

Z badań wynika, że matki stosują częściej przemoc wobec dzieci niż ojcowie. Dzieci doznają przemocy w żłobkach, przedszkolach i szkołach, gdzie pracują tylko kobiety. 

wtorek, 19 listopada 2013

Nowa książka o przemocy kobiet wobec mężczyzn - może przetłumaczymy i wydamy ją w Polsce?

Książka o przemocy kobiet wobec mężczyzn. Nowa książka, która pojawiła się na rynku i 30 listopada 2013 jest jej prezentacja w miejscowości Pescara, miejscowość nad Adriatykiem.

Autorka tej książki to młoda Włoszka, która wybrała sobie jako temat pracy dyplomowej "Przemoc wobec kobiet" ale jak zaczęła zbierać materiały do swojej pracy dyplomowej  to z wielkim zaskoczeniem odkryła, że również mężczyźni doznają przemocy ze strony kobiet. Ten fakt zaintrygował ją bardzo i postanowiła go zgłębić.

Zmieniła, więc, temat swojej pracy dyplomowej na "Przemoc kobiet wobec mężczyzn" i zaczęła szukać materiałów do swojej nowej pracy dyplomowej pt. przemocy kobiet wobec mężczyz ale okazało się, że materiałów na ten temat zupełnie brak, więc, postanowiła przeprowadzić sama anonimową ankietę wśród mężczyzn.

Wyniki tej ankiety zaskoczyły ją bardzo.


Ta książka powstała na podstawie jej pracy dyplomowej.

Tytuł oryginalny książki 
[Mężczyzna ofiarą KOBIETY KATA]