O mnie

Moje zdjęcie

Moim celem jest podniesienie świadomości w społeczeństwie w temacie przemocy. Nikt nie rodzi się przemocowy tylko się takim staje. Przemoc nie ma płci i twierdzenie, że kobiety są tylko ofiarami w związkach partnerskich jest karygodnym kłamstwem. 
W związkach partnerskich przemoc nie ma płci, kobiety są tak samo przemocowe jak mężczyźni. Kobiety używają przedmiotów kiedy stosują przemoc fizyczną. Co jest groźniejsze dla kobiety? Silne uderzenie męską ręką? Czy uderzenie ciężkim kryształowym wazonem? Kobiety używają właśnie wazonów i innych ciężkich i niebezpiecznych narzędzi. 

Z badań wynika, że matki stosują częściej przemoc wobec dzieci niż ojcowie. Dzieci doznają przemocy w żłobkach, przedszkolach i szkołach, gdzie pracują tylko kobiety. 

piątek, 15 kwietnia 2016

Porządny wpierdziel

Dorota Wellman  w obronie psa tak uderzyła mężczyznę, że stracił on przytomność. Komentarze pod tym tekstę są szokujące. Ile osób a szczególnie kobiet ją podziwia za reakcję i odwagę i mówią jej "brawo". Czy to nie jest nawoływanie do przemocy kobiet wobec mężczyzn?

Czy gdyby to kobieta znęcała się nad psem i jakiś mężczyzna doprowadziłby ją do utraty nieprzytomności to tez otrzymałby te wszystkie "brawo"? bardzo dobrze  Pan zrobił, należało się jej?

Jaka jest różnica między biciem psa na ulicy a doprowadzeniem do nieprzytomności człowieka? Czy pies ważniejszy od człowieka? Czy mężczyzna to nie człowiek? Inaczej nie można było zareagować? 

Kto zneca się nad zwierzetami ma problem ze sobą. Jest emocjonalnie niezrównoważony a kto tak reaguje emocjonalnie jak Dorota Wellman tez swoich emocji nie kontroluje. Zachowanie mężczyzny i Doroty Wellman jest karygodne. Tak jak karygodne są komentarze pod tym tekstem.

A to jeden z komentarzy: 
.." I bardzo dobrze zrobiła. Ktoś, kto bije bezbronne stworzenie to zwykły śmiec i zasłguje na porządny wpierdziel. Niech zobaczy jak to fajnie.." 
No cóż, tak sobie myślę ilu to rodziców, codziennie, musiałoby dostawać taki porządny wpierdziel? 


Nikt nie rodzi się przemocowy tylko się staje. Chcemy wyeliminować przemoc wobec zwierząt? To najpierw trzeba wyeliminować przemoc wobec dzieci a ta wobec zwierząt automatycznie zniknie!