O mnie

Moje zdjęcie

Moim celem jest podniesienie świadomości w społeczeństwie w temacie przemocy. Nikt nie rodzi się przemocowy tylko się takim staje. Przemoc nie ma płci i twierdzenie, że kobiety są tylko ofiarami w związkach partnerskich jest karygodnym kłamstwem. 
W związkach partnerskich przemoc nie ma płci, kobiety są tak samo przemocowe jak mężczyźni. Kobiety używają przedmiotów kiedy stosują przemoc fizyczną. Co jest groźniejsze dla kobiety? Silne uderzenie męską ręką? Czy uderzenie ciężkim kryształowym wazonem? Kobiety używają właśnie wazonów i innych ciężkich i niebezpiecznych narzędzi. 

Z badań wynika, że matki stosują częściej przemoc wobec dzieci niż ojcowie. Dzieci doznają przemocy w żłobkach, przedszkolach i szkołach, gdzie pracują tylko kobiety. 

czwartek, 12 września 2013

Obalamy stereotypy czy jeszcze czekamy na więcej ofiar?

W lipcu 2013, a dokładnie w dniu 25 lipca, powstała ta oto włoska strona o nazwie Ferma il bastardo (słowo "bastardo" w tym kontekście możemy przetłumaczyć na "skurwiel" lub jemu podobne).

Od daty jej założenia minęło zaledwie 1,5 miesiąca a już polubiło tą stronę, w tak krótkim czasie, przeszło 75.000 osób, to znaczy średnio dziennie lubi ją około 1.600 osób.

Akcja sponsorowana jest przez producenta bielizny damskiej!

Ponieważ jestem osobą świadomą, która ma wiedzę i wiem, że przemoc nie ma płci postanowiłam, 4 dni temu - 9 września 2013, założyć stronę, jako opozycję tej która nagłaśnia przemoc wobec kobiet, w celu podniesienia świadomości o przemocy w społeczeństwie i nazwałam ją FERMA La Bastarda [Zatrzymaj skurwielkę], żeby nagłośnić temat przemocy kobiet wobec mężczyzn a przede wszystkim przemocy płci żeńskiej wobec dzieci!

I co obserwuję? 
Kompletny brak zainteresowania. 

Ludzie nie mają nawet odwagi zamieszczać jej na swoich tablicach. 
A jak będzie u nas w Polsce? 

Polacy są bardziej odważni i świadomi od Włochów? 

SZUKAJMY WSPÓLNIE PRODUCENTA BIELIZNY LUB ODZIEŻY MĘSKIEJ, ŻEBY ZASPONSOROWAŁ NASZĄ AKCJĘ!