poniedziałek, 2 października 2017

Róże są tylko dla kobiet a mężczyzna, co najwyżej może oberwać w dupę!


W to wierzą nadal mężczyźni, że im się należy!

A przecież to przemoc.
Czy wobec mężczyzn można ją stosować? a wobec kobiet nie, bo to przestepstwo? Czy mężczyna to nie człowiek czujący?

Wpaja się mężczynom już od dzieciństwa przez babcie, matki, ciotki, nauczycielki,  że kobiety nie wolno im  uderzyć nawet kwiatkiem, a o mężczyznach mówią one, że  to gnoje i tak nadal nasze społeczeństwo mężczyzn postrzega i etyketuje.

Kobiety uwierzyły, że są aniołami a mężczyźni, że są gnojami. Czy myśląc tak o sobie, można się dogadać i żyć w zgodzie?

Każdy mężczyzna, tak zwany gnój, wychowany został przez matkę - tak twierdzi włoski psychiatra, któremu zadano kiedyś takie oto pytanie:

Jak wychować nieprzemocowego mężczyznę?
na co odpowiedział tak:
Należy o to zapytać jego matkę!

Etykiety gnojów, debili, nieudaczników, przemocowców i innych nadal noszą mężczyźni  na czole i nadal wierzą w to, co im kiedyś powiedziano, że są tacy. Dzisiaj w XXI wieku mężczyna nadal pozwala społeczeństwu na takie etykietowanie siebie. Dlaczego? 

JA MAM SYNA! 
i stanowczo mówię NIE! takiemu etykietowaniu mężczyzn! i żadnych kopniaków w dupę mężczyzn nie akceptuję ! bo to przemoc!

Każdy gnój ma swoją historię, gnojem nie urodził się i należy mu się zrozumienie i wsparcie a nie kopniak w dupę !

Kiedy matki zaczną respektować synów a kobiety szanować mężczyzn, w naszym spoleczenstwie, to wszystkie nasze problemy znikną a  społeczeństwo, w którym żyjemy ozdrowieje i nie będziemy potrzebowali żadnych polityków i rządów,  którzy będą kobietami i mężczyznami rządzili.
Obywatele będą wiedzieć jak zarządzać swoim własnym życiem,  jak się nawzajem wspierać, szanować i przemocy wobec siebie nie praktykować.

Kiedy przeczytałam wypowiedź tego psychiatry włoskiego, zrobiłam sobie taką prostą logiczną kalkulację i stwierdziłam, że on ma rację. Czy błędnie pokalkulowałm? Czy ktoś może przedstawić mi inną ? - czytaj 

Brak komentarzy:

Polecany post

Choroby psychiczne a przemoc doświadczona w dzieciństwie.