Zazdroszczę ......


.......... wszystkim ciepłolubnym, którzy od rana do wieczora korzystają z tego "cudownego lata", spacerując po parkach, lasach i ulicach, wygrzewając się na słońcu, chłonąc i rozkoszując się tym ciepełkiem. W końcu możecie cieszyć się swoim wymarzonym latem 💕

Ja tymczasem już drugi weekend siedzę zamknięta w domu z klimatyzacją pracującą 24 godziny na dobę.

Komentarze

Popularne posty