O mnie

Moje zdjęcie

Moim celem jest podniesienie świadomości w społeczeństwie w temacie przemocy. Nikt nie rodzi się przemocowy tylko się takim staje. Przemoc nie ma płci i twierdzenie, że kobiety są tylko ofiarami w związkach partnerskich jest karygodnym kłamstwem. 
W związkach partnerskich przemoc nie ma płci, kobiety są tak samo przemocowe jak mężczyźni. Kobiety używają przedmiotów kiedy stosują przemoc fizyczną. Co jest groźniejsze dla kobiety? Silne uderzenie męską ręką? Czy uderzenie ciężkim kryształowym wazonem? Kobiety używają właśnie wazonów i innych ciężkich i niebezpiecznych narzędzi. 

Z badań wynika, że matki stosują częściej przemoc wobec dzieci niż ojcowie. Dzieci doznają przemocy w żłobkach, przedszkolach i szkołach, gdzie pracują tylko kobiety. 

sobota, 14 listopada 2015

ANKIETA - WYKORZYSTYWANIE SEKSUALNE W DZIECIŃSTWIE

Witam jestem studentką III r. resocjalizacji i piszę pracę licencjacką na temat : Molestowanie seksualne w dzieciństwie a wpływ na dalszy rozwój człowieka" Moja prośba jest następująca chodzi czy ktoś z państwa lub znajomych był molestowany w dzieciństwie . Mogę się domyślać ,że to jest bardzo ciężki dla Państwa temat . Ale może ktoś z Państwa chciałby wypełnić, która jest ANONIMOWA i wyniki będą dostępne dla mojej osoby. Bardzo proszę o pomoc. Podaję link do ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/205385/molestowanie...